Pizza na dowóz Marki

Marzą Państwo o skosztowaniu aromatycznej pizzy wypiekanej na miejscu wg autorskiej receptury? Jeśli tak, zapraszamy do odwiedzenia naszej pizzerii, zlokalizowanej przy ul. Dużej 5D w Markach k. Warszawy. W zróżnicowanym menu znajdą Państwo te tradycyjne dania kuchni włoskiej w wersji mięsnej, wegetariańskiej, a także z owocami morza. Miłośnicy ostrego jedzenia mogą natomiast wybierać spośród wariantów wzbogaconych papryczkami jalapeno oraz pikantnym sosem chilli.

Pizzeria Grande Festa oferuje możliwość dokupienia dodatkowych składników, takich jak sery, warzywa, wędliny czy sosy. Wytwarzane przez nas ciasto jest odpowiednio cienkie, chrupiące i jednocześnie puszyste. Dostępne jest ono w trzech wielkościach: małej – 32 cm, dużej- 42 cm oraz gigant – 60 cm. Na specjalne życzenie zamawiającego istnieje jednak możliwość wypieku pizzy na grubszym cieście, prosimy poinformować o tym podczas składania zamówienia.

Odwiedzając naszą pizzerię, mogą Państwo skorzystać z bezpłatnego parkingu,  zjeść posiłek w przyjaznej atmosferze i spędzić niezobowiązująco czas w gronie znajomych lub rodziny. Oprócz pizzy serwujemy także makarony, przystawki, wegetariańskie sałatki i zimne lub gorące napoje. Dzięki bogatej ofercie gastronomicznej każdy z gości znajdzie z pewnością coś dla siebie. Chcą Państwo skosztować propozycji naszej pizzerii, ale nie chcą lub nie mogą ruszać się z domu? Nic straconego! Oferujemy dowóz zamówień pod wskazany adres na terenie Marek i wybranego obszaru aglomeracji warszawskiej.

Aby złożyć zamówienie, wystarczy zadzwonić pod jeden z podanych numerów telefonu: 793 920 920 lub (22) 211 31 32 (połączenie płatne wg taryfy operatora). Dokładamy wszelkich starań, aby każda dostarczana przez nas pizza na dowóz, zarówno ta mięsna, jak i wegetariańska była jeszcze ciepła w momencie odbioru jej przez klienta. Do zestawu dołączamy zestaw klasycznych sosów: pomidorowy i czosnkowy.

 

 

 

 

Call Now Button