Bilard Marki

Czas w gronie znajomych czy rodziny można spędzać na wiele sposobów. Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca na mapie aglomeracji warszawskiej, w którym można pysznie zjeść, napić się gorących lub zimnych napojów, a także w przyjemnej atmosferze oddać się rozrywce, zapraszamy do restauracji Grande Festa w Markach. Goście odwiedzający nasz lokal mają do dyspozycji bogate menu gastronomiczne, a także stół bilardowy wraz z niezbędnym wyposażeniem (kijkami, kredą i kompletem bil). Bilard to świetna okazja do poznania nowych osób, zacieśnienia więzi z obecnymi znajomymi, a także wyćwiczenia refleksu oraz precyzji i koncentracji. Umożliwia grę w systemie 1 na 1, a także dwoma zespołami.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które spragnione są sportowych wrażeń i chcą obudzić w sobie ducha rywalizacji. Wszystko to możliwe jest w akompaniamencie włoskiej kuchni, świeżych warzyw, ziół prowansalskich i bazylii. Pizza i bilard to jednak nie jedyne, co mamy do zaoferowania. Miłośnicy fast-foodów znajdą u nas sycące kebaby, natomiast zwolennicy fit-przekąsek lekkie przystawki czy wegetariańskie sałatki. Ciasto wypiekamy na miejscu, wg autorskiej receptury. Jest ono zawsze świeże, chrupiące, a zarazem puszyste. Dla największych łasuchów włączyliśmy do oferty pizzę o średnicy aż 60 cm.

Odwiedzając nasz lokal, mogą więc Państwo liczyć na pyszne jedzenie i miłe spędzenie czasu. Gra w bilard po sycącym posiłku pozwoli Państwu szybciej spalić kalorie, a także przyspieszyć przemianę materii. Mamy dobrą wiadomość dla klientów niezmotoryzowanych, którzy chcieliby zapoznać się z naszą ofertą gastronomiczną, ale nie mają możliwości przyjechać na miejsce. Świadczymy usługi na telefon, na indywidualne życzenie jesteśmy więc w stanie dowieźć zamówienie pod wskazany adres na terenie Marek i aglomeracji warszawskiej. Zapraszamy już dziś do skosztowania chrupiącej, wypiekanej na miejscu pizzy lub jednego z kebabów, a przy okazji spróbowania swoich sił w bilardzie. Gwarantujemy, że smaki te zapamiętają Państwo na długo.

 

 

 

Call Now Button